Охоронне агентство "Антарес – 2000"

Охоронне агентство "Антарес – 2000" надає наступні види послуг:

- охорона приміщень, будівель, споруд та комплексів;

- охорона осіб;

- охорона територій підприємства, складів та баз;

- охорона обєктів нафтогазового комплексу;

- охорона масових громадських заходів;

- охорона вантажних перевезень;

- охорона на контрольно-пропускних пунктах;

- цілодобова охорона із відеоспостереженням в онлайн режимі.

Охоронне підприємство ТОВ «Антарес-2000» здійснює фізичну охорону приміщень, будівель, споруд та комплексів шляхом виставлення цілодобових постів по всьому периметру об’єкту охорони, що включають в себе рухомі патрулі та автопатрулі, цілодобове відеоспостереження за всім об’єктом з виведенням на екрани всіх відеокамер старшим охоронником з одночасним виведенням на екран Замовнику (власнику) об’єкту, в тому числі здійснення контролю за рухом транспорту та осіб на об’єкті. 

При укладанні договору на охорону ТОВ «Антарес-2000» гарантує забезпечити кожен пост охорони службовою документацією згідно вимог Замовника. Також Замовнику будуть надані  всі необхідні документи щодо охоронників (посвідчення охоронників, копії паспортів, довідки про відсутність судимості, медичних довідок та психо і наркологічного огляду).  

Фізична охорона осіб забезпечується в будь який час доби по всій Україні охоронниками забезпеченими захисними касками, гумовими кийками, сльозоточивими та газовими балончиками, із захисними щитами та касками, озброєними зброєю дозволеною чинним законодавством із відповідними дозволами на кожен вид зброї індивідуально по кожному охороннику.

У разі потреби  охорона супроводжується на автотранспорті ТОВ «Антарес-2000» із включеними проблисковими маячками та можливістю виклику додаткових сил – груп швидкого реагування в будь якій кількості.  

Всі охоронці підприємства  забезпечені  спеціальними  засобами захисту дозволеними законодавством України, а саме: газовий балончик, пневматична зброя, засоби індивідуального захисту, та спеціальним одягом з розпізнавальними знаками належності до відповідного охоронного суб’єкта господарювання. Всі охоронці є членами громадського формування по захисту громадського порядку «Антарес-2000», котре забезпечує громадський порядок при масових заходах по всьому місту Полтава.

ОХОРОНА ОБЄКТУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

- 365 днів в рік, 24 години на добу, без виключень на вихідні та святкові дні;

- з контролем за цілісністю об'єкта та схоронністю майна, що в ньому зберігається;

- з контролем за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію та з території об'єкту;

- за запровадженими Замовником на об'єкті пропускним та внутрішньо об’єктним режимами, встановленими відповідними розпорядженнями, наказами, інструкціями та за урахуванням всіх побажань Замовника.

Охорона обєктів нафтогазового комплексу

Охоронне агентство «Антарес-2000» має досвід та надає послуги з охорони особливо-важливих об’єктів з обмеженим доступом та спеціальним режимом роботи об’єктів нафтогазової галузі по всій Україні.

Охороні здійснюється охоронним агентством «Антарес-3000» та його філіями, а саме, філія:

- «Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі ТОВ «Антарес-3000»

- «Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі ТОВ «Антарес-2000»

- «Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі ТОВ «Антарес-2500»

Всі філії мають досвід охорони особливо важливих об’єктів таких стратегічних підприємств як ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укртранснафта», ПАТ «Укртрансгаз» як об’єктами підвищеної небезпеки.

Охоронне агентство «Антарес-2000» гарантує забезпечування посилення охорони під час виникнення нестандартних ситуацій на об'єкті за рахунок автопатрулів та охоронників в необхідній кількості.

 Зважаючи на великий досвід роботи ТОВ «Антарес-2000» здійснює фізичну охорону об’єктів як державної, так і приватної власності кваліфікованими озброєними інспекторами охорони, які пройшли спеціальну підготовку і постійно удосконалюють свою майстерність згідно спеціально розробленої програми.

Філії, автономні групи агентства «Антарес-2000» обладнані найсучаснішими засобами мобільного зв’язку, забезпечують охорону об’єктів на всій території України.

Всі працівники мають необхідний рівень знань та досвід роботи у відповідному напрямку діяльності підприємства. Кожен з працівників ТОВ «Антарес-2000» пройшов спеціальне навчання по спеціальності «Охоронник»  та «Охоронець»  згідно Ліцензії Міністерства Освіти і Науки України, виданої ТОВ «Антарес-2000»  та  має відповідну кваліфікацію. Освіта охоронників  вища, неповна-вища  та середня–спеціальна. Всі охоронці проходили військову службу.

Охоронники постійно проходять спеціальну перепідготовку та постійно вдосконалюють свою майстерність згідно спеціально розробленим програмам, в т.ч. проходять навчання по стрільбі, рукопашному бою та заходів щодо затримання осіб в разі надзвичайних ситуацій.

ТОВ «Антарес-2000»  має в наявності, а відповідно всі охоронці на об’єктах забезпечені переговорними пристроями з окремо виділеною дозволом частотою: 86 комплектів марки МОТОРОЛА,  засоби корпоративного користування – мобільний зв'язок – 50 абонентів, та багато канальні номери чергової частини – 15 вхідних ліній.  

Охорона масових громадських заходів

Охоронне агентство «Антарес-2000» є засновником громадського формування по охороні громадського порядку «Антарес-2000», зареєстрованого в 2010 році. У відповідності до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Громадське формування створене для участі в охороні громадського порядку, сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненню адміністративних правопорушень і злочинів, захисту житті та здоров’я громадян, інтересів суспільства  та держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуаціях.

Охорона вантажних перевезень

ТОВ «Антарес-3000»  має в  своєму розпорядженні власні високої прохідності автомобілі, які використовує для своєї діяльності. Весь автотранспорт обладнаний засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України. Кількість автотранспорту – 60 од.

Підприємство ТОВ «Антарес-2000» для забезпечення охоронних послуг використовує наявні у нього засоби професійного радіозв'язку стаціонарні – 40 комплектів  марки КЕНВУТ, мобільні   засоби радіо зв’язку – 100 комплектів марка КЕНВУТ, та переносні засоби зв’язку – 250 комплекти марка АЙКОМ, які використовуються на підставі Дозволу №53-8013-77696 на експлуатацію  радіоелектронних засобів УКХ радіо зв'язку, виданий Українським Державним центром радіо частот від 11 листопада 2008 р.

Здійснення охорони об’єктів з повною матеріальною відповідальністю.

Охорона на контрольно-пропускних пунктах

Також, охоронним агентством «Антарес-2000» надаються послуги з охорони Готельно-ресторанних комплексів, медичних та навчальних установ, державних та органів місцевого самоврядування установ - забезпечується пропускний режим установ різних форм власності, а саме:

- охорону об'єктів згідно вказаних вимог, включаючи вихідні та святкові дні;

- контроль за цілісністю об'єкта та схоронністю майна, що на ньому зберігається.

- контроль за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію та з території об'єкту;

- здійснення контролю за запровадженими Замовником на об'єкті пропускним та внутрішньо об’єктним режимами, встановленими відповідними розпорядженнями, наказами, інструкціями.

Особливостями діяльності ОА «Антарес-3000»  є спроможність забезпечувати посилення охорони під час виникнення нестандартних ситуацій на об'єкті!

ЦІЛОДОБОВА ОХОРОНА ІЗ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯМ В ОНЛАЙН РЕЖИМІ.

ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ!

ГОЛОВНИЙ ОФІС
В м. ПОЛТАВА

АДРЕСА:
м. Полтава, вул. Шевченка, 100
КОНТАКТ:
Тел/факс 0532 56-53-13
Тел. 0532 52-77-25
Тел.моб. 095 173-53-01
Тел.моб. 067 535-91-41
Тел.моб. 093 275-57-87
Тел.моб. 099-097-18-88
Тел.моб. 097-097-18-88
Тел.моб. 093-097-18-88
EMAIL:
tov.antares2000@gmail.com
tov.antares3000@gmail.com

ОФІС В м. КИЇВ
АДРЕСA:
м. КиЇв бул. Лесі Українки, 7б, офіс 155
КОНТАКТ:
Тел. 044 333-4889
Тел.моб. 066 552-66-88

ОФІС В м. КРЕМЕНЧУК
АДРЕСA:
Полтавська обл, м. Кременчук, вул. Перемоги, 3а
КОНТАКТ:
Тел.моб. 095 553-40-93