Забезпечення безпеки

Монтаж та обслуговування системи відеоспостереження

Цифрові системи відеонагляду - найякісніший метод охорони. Автоматична система відео- спостереження працює однаково якісно у будь-який час доби, реєструючи всі позаштатні ситуації. Архівація даних виробляється в теки з вказівкою дати і часу запису. При перегляді відеозапису користувач отримує повну картину подій, що відбуваються в зоні, що охороняється.

Ще один важливий аспект відеоконтролю - працівники, що знаходяться під безперервним спостереженням починають працювати набагато якісніше. В тому випадку, якщо контрольовані особи не повинні знати про вироблюване спостереження – приховані камери відео спостереження будуть оптимальним рішенням.

Охоронне відеоспостереження грає значну роль в забезпеченні безпеки різних об'єктів. Складові елементи комп'ютерних систем відео спостереження дозволяють забезпечувати не лише безперервний оперативний контроль над приміщеннями і територією, але і автоматично виявляти вторгнення в контрольований простір, здійснювати відеозапис тривожних подій або безперервний запис всієї відеоінформації.

Охоронна система відео спостереження включає телевізійну камеру, монітор і записуючий пристрій. Камера може бути підключена безпосередньо до монітора або телевізора, а також до записуючого пристрою: спеціального відеомагнітофону або пристрою запису на жорсткий диск (запис виробляється в цифровій формі).

Для охорони об'єктів пропонуємо монтаж та обслуговування системи відеоспостереження, виконуємо ремонтні роботи несправних систем.

Послуги поліграфолога

Поліграф, також відомий як тест на детекторі брехні, або іспит, є досить ефективним дослідницьким інструментом. Традиційно використовуються тільки у правоохоронних органах та уряді. Тим не менш, сучасна технологія у даний час доступна для всіх осіб і приватних компаній.

Наші послуги регулярно використовуються протягом останніх років. Тестування на поліграфі має ступінь точності більше 98%, і регулярно використовується клієнтами всіх типів для отримання правдивої інформації з важливих питань.

Акредитований спеціаліст поліграфічних послуг спеціалізується на наданні допомоги окремим особам і підприємствам для того, щоб знайти відповіді на питання, і в кінцевому рахунку вплинути на їх функціональність і життя.

Відстеження засобів прослуховування та відеоспостереження

Засоби масової інформації все частіше звертають увагу на збільшення в країні кількості злочинів, пов'язаних із незаконним збиранням інформації. Приватні особи, бізнесмени за допомогою найновітніших технічних засобів прослуховують та відстежують своїх конкурентів чи інших приватних осіб. Пересічні українці мають змогу замовляти на чорному ринку широкий перелік спецзасобів – переважно з доставкою з Китаю.

Досвід співробітників ТОВ "Антарес-2000" на те, що на практиці використовуються сучасні шпигунські конструкції, відстежити та нейтралізувати які можуть тільки висококваліфіковані спеціалісти.

ТОВ "Антарес-2000" надає правову та технічну допомогу у відстеженні засобів прослуховування та відеоспостереження і їх нейтралізації.

ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ!

АДРЕСА:
м. Полтава, вул. Шевченка, 100
КОНТАКТ:
Тел/факс 0532 56-53-13
Тел. 0532 52-77-25
Тел.моб. 095 173-53-01
Тел.моб. 067 535-91-41
Тел.моб. 093 275-57-87
Тел.моб. 099-097-18-88
Тел.моб. 097-097-18-88
Тел.моб. 093-097-18-88
EMAIL:
tov.antares2000@gmail.com
tov.antares3000@gmail.com